Poliçe İşlemleri

Trafik ve kasko için iptal başvuru işlemlerini aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsin. Poliçe İptal Başvuru Bilgilerin Poliçenin iptal edilebilmesi için evraklarının eksiksiz ve doğru alanlara yüklendiğinden emin olmalısın.Web sitemizden sadece araç satış nedeniyle poliçe iptal talepleri alınmaktadır. Diğer poliçe iptal taleplerin için 0(850) 480 75 30 arayarak destek alabilirsin.

İstediğimiz dilekçe formatı standarttır. Örneği indirip doldurarak yüklemeni rica ederiz. İmzalı dilekçe örneği

 

2023 yılı itibari ile digital dünyaya ayak uydurarak müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilen CEPTEPOL, 2004 yılından günümüze kadar kaliteli hizmet vererek yolculuğuna devam eden cebir sigorta tescilli markasıdır. Tam Yetkili Acente olarak Türkiye genelinde sigorta şirketleri ile kurumsal firmaları işbirliğine götüren kurumsal ve bireysel sigorta ürünleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Teknik analiz, risk, satış, hasar takip ve CRM departmanı ile profesyonel danışmanlık sunmaktadır.

Kurumsal teknik ve müşteri odaklı analiz, teklif ve poliçeleştirme süreçleri ardından hasar takibi ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri stratejileri ile finansal risklerinizi güvence altına alır.

7/24 Destek için buradayız

© 2023 CEPTEPOL. tüm hakları saklıdır.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php56/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: